LT
RU
Grąžinimo sąlygos
TERMINAI
Tinklalapis - https://spalvujuokas.lt tinklalapis.
Pirkėjas - žmogus, perkantis prekę Tinklalapyje.
Pardavėjas - VŠI „Spalvų juokas“.
Prekė - prekė, kurią Pirkėjas nusipirko Tinklalapyje.
Prašymas - Pirkėjo laisva forma parašytas prašymas gražinti pinigus už Pirkėjo nupirktą prekę. Šiame prašyme turi būti aiškiai nurodytos logiškos priežastys kodėl Pirkėjas nori gražinti Prekę, Pirkėjo duomenys (vardas, pavardė, parašas) ir banko sąskaitos, į kuria bus gražinami pinigai, numeris.

BENDROSIOS NUOSTATOS
Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, sudarytos naudojant Tinklalapį, pranešdamas raštu apie tai Pardavėjui per septynias darbo dienas nuo Prekės pristatymo dienos.

GRĄŽINIMO SĄLYGOS
Grąžinant kokybiškas prekes Pardavėjui laikomasi šių sąlygų:
Pirkėjo Prašymas Pardavėjui apie Prekės grąžinimą yra pateikiamas el. paštu info@spalvujuokas.lt ir laikantis Prekės grąžinimui numatytų terminų – 7 dienų nuo prekių pristatymo dienos.
Gražinama Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta.
Grąžinama Prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nenaudota (nebandyta), nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).
Grąžinama Prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokia buvo gauta.
Jeigu Prekė nėra visiškai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už Prekę Pirkėjo sumokėtų pinigų.
Grąžinant Prekę būtina pateikti gautą sąskaitą – faktūrą ir užpildytą Prekės grąžinimo prašymą.
Jei Pirkėjas nusprendžia Prekę gražinti mokamos paslaugos būdu (pvz. kurjeriu, lpexpress paštomatu ar pan.), tuomet jis pats sumoka šių paslaugų kainas.
Pinigai gražinami už gražintą Prekę tik įvertinus gražintos Prekės būklę. Įvertinimas ir pinigų gražinimas įvykdomas per 3 darbo dienas nuo gražinamos Prekės įteikimo Pardavėjui. Pinigai pervedami į Pirkėjo Prašyme nurodytą banko sąskaitą.


Šios gražinimo taisyklės paskutinį kartą atnaujintos: 2021-01-23

Kontaktai


+37061237264
Mobilus telefonas
info@spalvujuokas.lt
Elektroninis paštas
Antakalnio g. 31, Vilnius
Kęstučio g. 1, Lentvaris
Filialų adresai
Kontaktų forma

Jūsų kontaktai (el. paštas / tel. nr)

Žinutė

Apsauga: kiek bus 21 padalinus iš 7?